Nasze produkty

Przewody elektryczne i kable

Przewody elektryczne i kable

Produkujemy przewody typu LgY na napięcia od 300 do 750V w różnych kolorach również z paskiem, z dowolnym nadrukiem także według specjalnych konstrukcji. W ofercie jest cała gama przewodów innych producentów w tym importowane. Oferujemy kable miedziane i aluminiowe czołowych polskich producentów pod konkretne zamówienia.

Fiszbiny krawieckie, taśmy usztywniające

Fiszbiny krawieckie, taśmy usztywniające

Produkujemy fiszbiny PE czarne i białe o szerokościach 4, 6, 8mm oraz tunelowe PP o średnicy 5mm. W ofercie są również fiszbiny krawieckie tkane w różnych kolorach 4, 6, 8, 11mm oraz metalowe płaskie 6mm i okrągłe 4, 5mm. Całość uzupełniają łączniki i końcówki.

Taśma usztywniająca jest wykonana z materiałów odpornych na wysoka temperaturę i chemikalia, wytrzymałych oraz nie ulegających deformacji. Najwyższa jakość produktu sprawia, że fiszbina jest, sprężysta i elastyczna, łatwa do szycia ręcznego i maszynowego, bardzo mocna, nadająca się do prania na mokro i sucho.

Clipband - taśmy zaciskowe

Clipband - taśmy zaciskowe

Plastikowa taśma pokryta polipropylenem wzmocniona na brzegach dwoma drucikami (Clipband) lub jednym drutem pośrodku (Twistband). Stosowana w wielu branżach, głownie do zamykania, zaciskana, skręcania, oplatania, mocowania.

Drut florystyczny

Drut florystyczny

Wytwarzamy wiele produktów z drutu powlekanego tworzywem. Główny asortyment to druty wyrobowe dla kwiaciarstwa (wieńce, wiązanki, produkcja choinek itp.). Zakres obejmuje wiele średnic i rodzajów drutu w zależności od potrzeb klientów. Od cienkich miękkich o średnicy 0,6 mm do twardych o średnicy 1,6 mm. Druty tniemy na dowolne długości możliwe jest również nawijanie na szpulki bądź kręgi. Inną grupą wyrobów są zaciski nosowe do masek filtracyjnych. Wykonujemy je w różnych typach i kolorach według zamówień odbiorców. Produkujemy również wiązałkę do zamykania toreb, pakowania przewodów itp. Dla branży kwiaciarskiej wytwarzamy elementy do sztucznych kwiatów: łodygi i specjalistyczne druty.

Biza kaletnicza

Biza kaletnicza

Biza kaletnicza jest to taśma wykonana z miękkiego PCV. Wykorzystuje się ją do łączenia materiałów oraz wzmocnienia wykończeń szwów. Biza dostępna jest głównie w kolorze czarnym.

Plastimet

tel. (0-42) 682 25 66
tel. (0-42) 684 80 80

Przewód H05V-K LgY

Przewody instalacyjne jednożyłowe

Clipband, taśma zaciskowa

drut wyrobowy

Fiszbina tkana (TK)

fiszbiny krawieckie

Drut wyrobowy

drut wyrobowy