Kable komputerowe

UTP

UTP

PN/EN 50173

Kable teleinformatyczne kategorii 6 z wiązkami parowymi, ekranowanymi indywidualnie folią estrofolową z napylanym aluminium AL/PET, o izolacji żył z polietylenu litego lub skin-foam-skin. Ośrodek kabla zabezpieczony jest powłoką wykonaną z polwinitu (Y), polwinitu nierozprzestrzeniającego płomienia (Yn) lub tworzyw bezhalogenowych uodpornionych na palenie (LSOH).

FTP

FTP

PN/EN 50173

Kable teleinformatyczne kategorii 5, 5e, 6 z wiązkami parowymi, o izolacji z polietylenu jednolitego lub piankowego z warstwą polietylenu jednolitego. Ośrodek jest zabezpieczony folią estrofolową, ekranem z jednostronnym kopolimerem AL/PET, pod którym jest ułożona żyła uziemiająca miedziana ocynowana, o powłoce wykonanej z polwinitu (Y), polwinitu nierozprzestrzeniającego płomienia (Yn) lub tworzyw bezhalogenowych uodpornionych na palenie (LSOH).

STP

STP

PN/EN 50173

Kable teleinformatyczne kategorii 6 z wiązkami parowymi, ekranowanymi indywidualnie folią estrofolową z napylanym aluminium AL/PET, o izolacji żył z polietylenu litego lub skin-foam-skin. Ośrodek kabla zabezpieczony jest powłoką wykonaną z polwinitu (Y), polwinitu nierozprzestrzeniającego płomienia (Yn) lub tworzyw bezhalogenowych uodpornionych na palenie (LSOH).Plastimet

tel. (0-42) 682 25 66
tel. (0-42) 684 80 80

Przewód H05V-K LgY

Przewody instalacyjne jednożyłowe

Clipband, taśma zaciskowa

drut wyrobowy

Fiszbina tkana (TK)

fiszbiny krawieckie

Drut wyrobowy

drut wyrobowy